pozycjonowanie bloga

pozycjonowanie bloga Jestem pewien, że to będzie prawdopodobnie zbędna jak słyszał z nich wcześniej. Problemem jest to, ludzie z nich nie korzysta. Wierzę, że powodem, dla którego większość ludzi nie korzystać z tych dostępnych opcji z powodu dumy. Duma może być bardzo pozytywna rzecz, gdy pozwala Ci siłę do przezwyciężenia przeszkody można napotkać. Z drugiej strony może być zaślepiony pychą, a nie prosić o pomoc, kiedy jest to potrzebne, czy nie ma niektórych opcji dostępnych dla ciebie, bo jesteś zbyt dumny.

Obiad: Przynoszą obiad do pracy. Ten jeden był ogromny dla nas. Staram się zabrać obiad do pracy codziennie. Raz na jakiś czas będę traktować siebie i kupić obiad. Kiedyś kupić obiad codziennie, a może na kawę w godzinach porannych. To kosztowało mnie co najmniej 10 dolarów dziennie.

Można się mówiąc, że nie brzmi jak dużo. To nie robi, gdy jest to jeden dzień, ale to działa się około $ 200 A miesiąc to dużo pieniędzy. Więc trzeba powiedzieć, że twoja obiad do pracy może być świetnym sposobem, aby zapisać przyzwoitą kwotę pieniędzy.

pozycjonowanie bloga

Hurtownie kluby: Choć może to być duża pomoc trzeba naprawdę sprawdzić ceny, ponieważ niektóre z elementów rzeczywistości może być tańszy w lokalnym sklepie spożywczym. Moja rodzina korzysta z tych klubów i mogą być bardzo pomocne. Mówię tylko, że w celu zbadania cenę jednostkową, ponieważ może to być tańsze gdzie indziej. Czasami po prostu nie trzeba 15lbs ketchupu.

Sklep spożywczy Użyj kupony! Pracują wiem w moich młodszych dniach będę się dumni z nich korzystać. Nigdy więcej. Nie zawsze trzeba kupić produkt markowy. Dużo czasu generycznego jest tak samo dobry. Czasami to nie jest blisko, ale będziesz musiał eksperymentować.

Ubrania / buty: Jeśli upierasz się, że dzieci muszą nosić cały marką wysokiej klasy ubrania wyglądają na zewnątrz domów towarowych.
Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On