pozycjonowanie co to jest

pozycjonowanie co to jest

Jak ważne jest, że ojcowie biorą aktywny udział w ich Córek Lives

Wraz ze wzrostem pojedynczego rodzicielstwo, mają w pełni rozumieć wpływ brakującego rodzica, czyli ojciec. Rola ojca w przeszłości był „przynoszący boczek”, podczas gdy jego żona opiekowała się dziećmi. Ojcowie były zazwyczaj ten, który uznano za dyscyplinę „, poczekać, aż ojciec wróci do domu” mantry. Jednak nie możemy zapominać o ideologii, że ojcowie uczą swoje córki o rodzaju relacji mogą oczekiwać, aby poprzez kształtowanie ich postrzeganie siebie i relacji. Jeśli są to tylko niektóre z ról, które odgrywają ojcowie, co dzieje się z kobietą, która jest podniesiona bez jej ojca?

Czy mamy się zbyt samozadowolenie o przyjęciu, że wielu ojców nie są zaangażowane w ich córek mieszka? Mają pozwoliliśmy wiele kobiet zdecydować, jaką rolę, jeśli w ogóle, ojciec zagra w córkami mieszka? Jednak ważniejsze pytanie brzmi: co, jeśli w ogóle jest wpływ na samicy sierota?

Kiedy związek przestaje z jakiegokolwiek powodu i nie ma dzieci, rozdzielająca para musi wzrosnąć powyżej własnej emocjonalnej wojny ze sobą, aby chronić uczucia swoich dzieci. Istnieją jednak wyjątki, przy czym ojciec nie jest zaangażowany w życie swojej córki, takich jak, gdzie nastąpiło nadużycie seksualne. Niektórzy mogą twierdzić, że przy odpowiednim wsparciu i leczenia, każde zagrożenie przez ojca może przestać kontynuować jego dziecka. Argument ten opiera się bardziej na „praw” Ojca i zmniejsza skutki nadużycia seksualne do ofiary. Wykorzystywanie seksualne nie jest jedynym abuse że ojciec jest uznawany za niebezpieczny dla jego córki; On może nawet nie bezpośrednio nadużywać swojego dziecka, ale środowisko, która opiera się z przemocą w domu dotyka tak głęboko.

Z powyższego wyjątku przetwarzane, zbadajmy inne sytuacje, które nie nadaje się do bycia ojcem potencjalny drapieżnik do córki fizycznego lub emocjonalnego dobrego samopoczucia.
Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On