pozycjonowanie i optymalizacja

pozycjonowanie i optymalizacja

To dobry pomysł, aby iść i mieć kilka zdjęć zrobionych pewnego wzrostu lub zarostu na twarzy, a następnie częściowo wysunięty pędu, golenie (uważać, aby nie nick siebie) i przejdź do ogolony wygląd.

* Zawsze upewnij się, że twoje włosy nie ukrywa swoją twarz a zwłaszcza nie swoje oczy!

Uwaga: Jeśli fotograf nie mają czasu na ubrania i włosów zmian, albo znaleźć innego fotografa lub zarezerwować dodatkową sesję. Pamiętaj, aby wyjaśnić im wcześniej, co zamierza zrobić. W ten sposób będą one zarezerwować wystarczająco dużo czasu i ładunek w odpowiedni sposób.

Dają fotografowi z różnych wygląd i różnych wyborów rodzajowych.

Innymi słowy, chcesz mieć szereg zdjęć Wariacje jak wyglądasz na zdjęciach. Szereg zdjęć daje więcej możliwości i pozwalają lub biura możliwość dostarczania odlewania dyrektorów z odpowiednim szukać pracy. Trzy podstawowe rozważania obejmują:

wygląd komercyjne: Ponieważ reklamy pokrycie tak wiele różnych „typów” i gatunki to gdzie chcesz najszerszy zmienność zdjęć. Używaj różnych pozach, stroje, fryzury, wygląd itp Te zdjęcia nie wydają się być bardziej połowy ciała w górę lub całego ciała strzały.

Dramat wygląd: Jeśli masz zamiar pracować w telewizji lub filmie dramat, to jest to wymagane wyrażenie odlewania dyrektorzy szukasz w mocnych typów znaków. Tutaj chcesz bardziej poważne spojrzenie (bez pojawiające psycho). Bądź pewny siebie i patrzą prosto w obiektyw kamery, koncentrując się na środku soczewki. To skupienie daje zdecydowany wygląd dramatu. Twój dramat strzał powinien być przede wszystkim od ramion w górę. No strzał ciała.

Komedia wygląd: Tu można mieć trochę zabawy z fotografem. Uzasadnij swoją intencję chcąc trochę frywolność i pogodni przyjemności na zdjęciach. Te rodzaje ujęć może być doskonale nadaje się do komedii typu odlewów handlowych lub nawet odlewów TV Sit-Com.

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On