pozycjonowanie Krakow

pozycjonowanie Krakow

Większość dzieci będą pakować swoje CV ze wszystkich śmieci mogą. (Timmy Variety Show: Johnson salonie) Co to orzeźwiająca zmiana gdy ręce dziecko powyżej przeważnie pustą stronę z kilku dobrze wybranych punktów na nim.

Co jest ważniejsze jest formatowanie, czcionka, a sformułowanie. W skrócie, prezentacja. Pamiętaj, że sztuka jest w szczegółach.

4. Pewność i dobrze mówi postawa. Gdy byłem dzieckiem, mogę być bardzo nieśmiała. Szczególnie gdybym był na miejscu. Zastanów się: przesłuchanie jest sama definicja „na miejscu!”

Dziecko powinno być w stanie chodzić w pokoju i ją przejąć. Wypełnić przestrzeń z ich obecności. To, co chcą. To jest to, czego szukasz.

Wierzę, że to zaczyna się w młodym wieku, a także w domu. Aktywnie zaszczepić swoje dzieci z dobrymi wartościami i dużą ilością samooceny.

5. piękny uśmiech. Uśmiech dziecka. Nie ma nic podobnego. To przyciąga uwagę, rozgrzewa serce, oraz (co najważniejsze) sprzedaje produkty w telewizji.

Naucz dziecko śmiać i często. To się opłaca w dłuższej perspektywie.

6. Dobrze dobrany materiał przesłuchanie. Nie każde przesłuchanie wymaga monolog lub piosenkę. Ale jeśli to robi, wybierając odpowiedni materiał jest kluczem. Źle dobrane monolog jest ustawienie się na porażkę od samego początku.

Monolog powinny być dostosowane do wieku. Postać należy mówić do kogoś innego. Nie powinno być jakiś konflikt. Jasne początek, środek i koniec. Nie powinno być przesunięcie energii, lub odkrycie lub wyznanie. W skrócie, coś musi się zdarzyć.

7. dobrze przećwiczone przesłuchanie. Gdy przesłuchanie wymaga monolog, sceny lub utworu, proces próba jest najważniejsza. Porozmawiaj ze swoim dzieckiem o cel, przeszkody, i taktyki.

Ale nie naciskać zbyt mocno lub będziesz tłumić ich kreatywności. Lepiej niech idą, stając się tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

I upewnić się, że nie dłużej niż dwie minuty jest. (W rzeczywistości, większość Dyrektorów składa się zdanie w ciągu 10 sekund).

Nie masz go! Jeśli Ty i Twoje dziecko paznokci zaledwie 3 lub 4 z nich, jesteś złoty. (Oczywiście, gwoździ wszystkie 7 byłby idealny).

Przesłuchania dla dzieci może być świetną zabawą. Pomyśl o tym jak o grze wcielasz się z dzieckiem. Jeśli przestaje być zabawa, a zaczyna być stresujące, że nadszedł czas, aby odejść.

Do następnego razu … przesłuchanie często przesłuchanie dobrze.

Adam Wahlberg jest trener aktor i przesłuchanie mieszka w Nowym Jorku. Możesz przeczytać więcej na temat przesłuchań dla dzieci i młodzieży, odwiedzając jego stronę internetową, ace-your-audition.com.

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On