historia pozycjonowania

historia pozycjonowania

Korzystanie proszkowe Gaśnice

gaśnice proszkowe są jednymi z najbardziej wszechstronnych opcji ochrony przeciwpożarowej. Działają one nie tylko do pożarów klasy A i klasy B (normalny pożarów i łatwopalne ciecze), ale także od pożarów klasy C, co wiąże gazy takie jak butan i propan. Są również bezpieczne w użyciu w sprawie pożarów elektrycznych ponieważ suchy proszek zawarty w tych gaśnic nie jest przewodząca. Proszek wydalony z tych gaśnic pracować powalić płomienie. Łatwopalne ciecze i gazy są szczególnie podatne na zgasić tą metodą.

Te gaśnice są w wielu rodzajach, ale wszystkie one są wypełnione proszkiem i pod ciśnieniem przy użyciu azotu. Strumień mogą podróżować cztery do siedmiu metrów, a pełne rozładowanie trwa od sześciu do dwudziestu sekund. Jak długo Twój gaśnica odbędzie się rozładować i jak dotąd jet pójdzie zależy od dokładnego typu gaśnic, którego używasz. Niektóre z nich urządzenia sterujące i kontrolowane wyładowanie, które pomagają w utrzymaniu. Oto kilka rodzajów gaśnic proszkowe, które można napotkać.

gaśnice BC są przystosowane do cieczy i gazów, ale nie dla innych typów pożarów. Są one wypełnione wodorowęglan potasu lub wodorowęglan sodu, i pozostawić osad tyłu. Ten materiał należy czyścić natychmiast, jak to łagodnie żrący i może uszkodzić materiały, że jest w kontakcie z przez dłuższy czas. ABC suchy proszek gaśnice pracować pożarów klasy A, jak również i są wypełnione fosforanu jednoamonowej. Ten żółty proszek pozostawia resztę, i może doprowadzić do uszkodzenia urządzeń elektrycznych. Należy unikać stosowania go wokół tego rodzaju sprzętu.

Ważne jest, aby zapoznać się z instrukcjami na gaśnicę i zapoznania się z jego stosowania. Nie pozwól mu siedzieć dopóki masz ogień. Aby użyć gaśnicy proszkowej pożaru, wyciągnąć zawleczkę, mają gaśnicę i nacisnąć spust.
Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On