optymalizacja adwords

optymalizacja adwords

Przesłuchania dla dzieci – 7 sposobów dziecko może wyróżniać

Wiele dzieci mają marzenia bycia wielką gwiazdą. Jestem pewien, że widziałem wiele z nich w korytarzach studiach tanecznych, sal prób, oper, zielone pokoje i gdziekolwiek indziej robią rodzice czekać podczas przesłuchań. Oczekiwanie w agonii, gdy twoje własne dziecko odważnie rozpórki swoje rzeczy na scenie.

Jak mama może powiedzieć: To był wręcz denerwujący.

Twój mały aspirujący artysta potrzebuje sposób wyróżniać się z tłumu. W celu zarezerwowania zadania, potrzebuje do różnicowania się i uzyskać zauważony w pozytywnym świetle.

Jak, pytasz? W ten sam sposób, że dorośli aktorzy uzyskać zauważony:

A. Poprzez uprzejmy, sympatyczny, elokwentny i zawodowych z każdego spotykają.

B. Przez podając prawdziwe i emocjonalnie niezwykle przesłuchanie.

To jest to! A oto siedem świetne sposoby, aby osiągnąć zarówno A i B:

optymalizacja adwords

1. Ubierz część. W poczekalniach, Widywałem dzieci ubrany odświętnie, bez względu na podział nazywa. Zamiast pomóc odlewania dyrektorów ubierając części.

Jeśli on będzie się do szkolnego łobuza, może skórzaną kurtkę i parę Chuck Taylors. Jeśli ona będzie w na chłopczycą, może niektórych kombinezon i krawat włosów.

Użyj wyobraźni i baw się dobrze! (Tylko nie przesadzaj. Pamiętaj, zachować profesjonalny).

2. Wybitny headshot. musi ona wynosić 8 przez 10 musi być w kolorze. I to musi być zrobione przez profesjonalnego fotografa. Czemu?

Bo ja dziś zagwarantować co najmniej 50% dziecięcych aktorów używasz zdjęcia szkolne. Albo jeszcze gorzej: a przycięte, piksele family photo.

Podczas przekazania czyste, pięknie oświetlone, profesjonalny 8 przez 10, odlewania dyrektorów będzie zwracać uwagę. I że wysyła dziecko do przodu kolejki.

3. profesjonalnie wyglądające CV. Dzieci mają przewagę: Casting dyrektorów nie spodziewamy się, że mają duże doświadczenie. (Ile punktów można ewentualnie łamać się w ciągu 5 do 10 lat?)

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On