optymalizacja grafiki na potrzeby www

optymalizacja grafiki na potrzeby www

Battement Frappe – drobno Szczegółowe Skuteczne ćwiczenia budować siłę

frappes Battement jest zawsze zawarte w codziennej rutyny od Barre pracy. Jest to prosty, ale patrząc drobno szczegółowe korzystają zarówno ruch roboczy i wspieranie nogę.

Battement frappe imituje ruch skoku – od demi Plie do pełnej odcinku nogi i stopy. Przy uderzeniu piłki stopy na podłodze, jest szybkie ostre wykończenie ruchu, jak, kiedy twoje stopy, palce, następnie wcisnąć z podłogi w rzędu, który jest prawie zbyt szybkie dla oka, aby zobaczyć.

Stopa następnie zasysane jest szybko do coupe de pied pozycji – a może szybko wyjąć i do innego coupe de pied pozycji – naśladując rytm battu. To rozwija siłę mięśni przywodziciela, wewnętrznej stronie nogi. Poza Battus, daje jakość do Brises, montażu i petit jetes Battus i szybkie cabrioles.

Gwałtowny pożar sukcesja pojedynczych frappes pl Croix jest wyzwaniem do pracy podudzia.

Gwałtowny pożar sukcesja pojedynczych frappes en Croix bez Barre jest wyzwaniem dla mięśni rdzeniowych, frekwencja z obu nóg, a masa ciała pozostała na niezmienionym poziomie w stopkę.

Dodatkowym wyzwaniem jest battement frappe a la arriere – za tobą. Jest to szybka zmiana postiton miednicy i odzysku, powołując się na całym ciele, aby pozostać na niezmienionym poziomie w stopkę. To imituje zmontować podróżująca do tyłu – trzeba degage z mocną szczotką do tyłu, skakać, zmieniać pozycję ciała miednicy lekko pozostać silna w rdzeniu, zrelaksowany w szyi i ramion, a następnie gruntów zmontowane, wszystko z powrotem w miejsce.

Niekończąca powtórzeniem drobnych szczegółach codziennych czynności sprawiają, że bez wysiłku prezentacje klasycznych możliwe.

Obraz Giselle, tylko jeden przykład, a wszystkie piękne nóg zażądał od roli baleriny – Dzienna grind zostało zrobione, a optymalne wyniki pokazują.

Dianne M. Buxton jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Kanadzie. Uczyła się i choreografii dla Państwowej Szkoły Baletowej, York University, oraz George Brown College w Kanadzie i wykładał na Uniwersytecie Harvarda w USA Kliknij tutaj, baletki, buty pointe, ćwiczenia pre-Pointe, dostajesz dokładnie prawo nadające , książki taniec, balet forum, diety i zdrowia dla tancerzy, DVD i innych

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On