pozycjonowanie firmy na rynku

pozycjonowanie firmy na rynku

Czy mają różne rodzaje zdjęć robionych. Mają fotograf podjąć szereg różnych ujęć, w tym; pełne strzałów (całego ciała), w połowie strzały (połowy ciała w górę), a niektóre zbliżeniach (twarzy Zamknąć Strzały). Jeżeli są plusy, powinni to zrobić byle jak.

Należy używać makijażu. Należy uważać, aby nie przesadzić z makijażem. Mniej jest często bardziej. Fotograf powinien pomóc w ustaleniu, co wygląda dobrze na ciebie. Faceci o jasnej karnacji powinny również rozważyć użycie niewielkiej ilości makijażu, zwłaszcza sama proszku fundament, który pomoże poprawić cerę, zmniejszają odbicia światła i ukryć wszelkie niedoskonałości.

Czy starają się wyglądać naturalnie. To ważne, aby być jak najbardziej naturalnie. Bądź sobą. To nie jest sesja zdjęciowa dla Vogue. Nie jesteś „pracy aparatu”. Nie staraj się być Tyra Banks czy David Beckham. „Natural prawdziwe spojrzenie” jest lepsze dla TV / film / TV prac handlowych.

Czy pewność, że Twoje zdjęcia są aktualne i na bieżąco. Nie dostarczyć zdjęcia, które mają więcej niż trzy lata lub zdjęcia, które wyraźnie nie reprezentują aktualny wygląd. Jeśli twoje zdjęcia nie są wyświetlane, jak obecnie wyglądają, wtedy nowe wykonane. Potencjalni agentów talentów i dyrektorzy Castingi nie lubią niespodzianek. Lubią mieć pomysł, czego się spodziewać.

Czy uśmiech! Smile Często w swoich fotografiach komercyjnych. Większość reklam telewizyjnych są o starając się widzowie czują się dobrze. Smiling czyni nas i tych, które widzą nas uśmiecha, czuć optymistyczne i pozytywne. Zmieniaj uśmiechy z dużym i szczęśliwy, pół serio, ale w każdym strzale spróbuj się uśmiechnąć w jakiś sposób naturalny (nie próbować wymusić swoje uśmiechy). Można nawet uśmiech z oczu. Łatwym sposobem na to jest myślenie pozytywne myśli podczas sesji zdjęciowej. Jeśli potrzebujesz motywacji, spróbuj myśleć o tym, jak wielkie to będzie, gdy jesteś wystąpili we własnych reklamach telewizyjnych; Twoja rodzina i znajomi widząc cię w telewizji, a co najważniejsze, zarabiać!

Czy produkują 8 „x 10” strzałów w głowę. Jest to standard „strzałów” fotografię wielkości przemysłu na rynek USA i większości innych rynków na całym świecie. Nie pomylić z 8 „(cala) x 10” (cale) pierwotną fotografię headshot.

Czy dostarczać swoje zdjęcia w kolorze. czarny białe zdjęcia nie będzie nawet przyjrzeć, kiedy wszyscy inni zapewniając kolorowych fotografii. Kolor headshots są zawsze do zrobienia, a jedynym rodzajem headshot powinno być dostarczanie odlewów.

Mam nadzieję, że dostarcza Ci jakąś pomoc, jeśli chodzi o posiadanie headshots podjęte. Powodzenia z aktorstwem i pamiętać action = Sukces!

© Stefan J. Reynolds

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On