pozycjonowanie marki

pozycjonowanie marki

Przez gettting na jednym dochodów

Co się stało z rodziną pojedynczego dochodów? To umarł to co się stało. Dla większości amerykańskich rodzin nie jest to tylko możliwe. To bardzo niefortunne, że to całkiem dużo konieczność posiadania dwóch pensji wchodząc do domu. Chyba, że ??robią piękny sześć rysunek dochodów.

pozycjonowanie marki

Cóż ja jestem jednym z tych szczęśliwców rodzin, które zarządzają być pojedyncze gospodarstwo domowe dochodu, a zanim zapytasz. Nie mogę nie zrobić ładny sześć rysunek dochodów. Jedynym sposobem, aby dochód sześć postać jest, jeśli rozpoczyna liczenie miejsc po przecinku. Mam zrobić całkiem dobrego życia, ale to nie pozwala moja rodzina jakieś wielkie luksusy. Jestem żonaty i ma dwoje dzieci i jestem bardzo wdzięczny, że jesteśmy w stanie utrzymać żonę w domu z dziećmi. Zobaczmy domu to nic specjalnego a może 1200 stóp kwadratowych trzy małe sypialnie i jedna łazienka. Należy wspomnieć, że mieszkają w Connecticut? Która pozwala tylko powiedzieć, nie jest najtańszy stan żyć.

pozycjonowanie marki

Czasami zastanawiam się, jak moja żona i ja jesteśmy w stanie wyciągnąć tego jednego gospodarstwa domowego dochodu off. Nie jesteśmy czarodziejami finansowe nie mamy nasze rodziny dotowanie nas. Po prostu staram się żyć w ramach naszych środków. To wydaje się być obca koncepcja dla większości amerykańskich teraz dni. Musieliśmy priorytet, co było najważniejsze dla gospodarstw domowych i to, w jaki sposób pieniądze zostaną wydane. Nie ma zbyt wiele z budżetu na wydatki frywolny więcej. Chciałbym mieć tę część budżetu powrotem aż do następnego faceta, ale po prostu nie dzieje. Zobaczmy niektóre sposoby staramy się oszczędzać pieniądze. Tak jak mówiłem, że nie jesteśmy doradcami finansowymi lub coś w tym rodzaju tylko zwykli ludzie próbują związać koniec z końcem. Więc jedziemy kilka naszych technik używamy.
Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On