pozycjonowanie samodzielnie

pozycjonowanie samodzielnie

Jak można dotrzeć do tysięcy ludzi z wirtualnym Book Tour

Z kosztów paliwa i ograniczonych funduszy, samo-autorowi, który dopiero zaczyna przemieszczać się w świecie książki, może trudno wymyślić pieniądze trzeba uruchomić tradycyjny objazd książka dla swojej nowej książce, ale wirtualny książka daje im możliwość podjęcia ich książki na wycieczkę na całym świecie, podczas gdy nigdy nie opuszcza swojego domu.

Wirtualne wycieczki książce są stosunkowo nowe pojęcie, gdzie zamiast brać ich książkę o rzeczywistej trasie fizycznej książki, odwiedzając księgarnie z miasta do miasta, autorzy idą z bloga do bloga całej informacji do udostępniania połączenia internetowego o swojej nowej książce samych i ich marki.

Autorzy mogą uczestniczyć w wywiady z recenzentów książki, a nawet ekspertów z branży, aby podnieść wiarygodność swojej marki. Stawia to autorowi na radarze opinii publicznej i sprzyja ich relacje z ludźmi zainteresowanych tematem ich książki.

Ważnym wymogiem wirtualną książką jest mieć swój własny blog. Może to być albo self-hosted blogu lub taki, który jest obsługiwana przez jeden z popularnych Free Hosting Blog witryn. Jeśli masz swój blog będzie mieć miejsce do wysyłania ludzi do, gdzie można dowiedzieć się więcej o sobie i swojej książki, a jednocześnie jest w stanie dzielić się swoimi osiągnięciami, recenzje książek i informacji prasowych z nimi.

Istnieje kilka różnych sposobów można uruchomić wirtualnego książki, jeśli nie jesteś znanym autorem. Wiele z nich będzie wiązać się zapraszając na blogach innych osób, ale hej robisz to, co musisz zrobić, gdy zaczynasz się, że to, co jest przedsiębiorcą w tym wszystkim chodzi.

Można spróbować dotarcia do kolegi lub eksperta w danej dziedzinie i zapytać, czy można dzielić gość blogu na temat interesujących ich czytelników. Jest to również świetny sposób, aby uzyskać toczenia piłki i zyskać większą widoczność, jednocześnie zwiększając wiarygodność. Nigdy nie wiesz, że gość postu frakcji do innych stanowisk gości i dość szybko, zanim się zorientujesz masz szerszy zasięg internetu i książka ma większą rzeszę fanów.

W jakiejkolwiek formie marketingu, bez względu na to, co produkt jest celem do udanej kampanii reklamowej jest dostać swoje nazwisko i markę się do tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe. To nigdy nie jest bardziej prawdziwe niż w internecie. Z wyszukiwarek i sposób ich działania, nie trzeba być ekspertem w Search Engine Optimization, ale trzeba zrobić, aby dostać swoje nazwisko do tak wielu ludzi, jak to możliwe, aby odnieść sukces.

Chcesz wiedzieć więcej na temat książki na własny publikowania? Odwiedź naszą stronę internetową selfbookpublisherblog.com

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On