pozycjonowanie ekonomia

pozycjonowanie ekonomia

Kominka i Home Fire Safety

pożary ogrzewania mieszkań stanowią 36% pożarów domów mieszkalnych rocznie.

Wnętrza pożary mogą być niebezpieczne, o każdej porze roku, ale mogą być szczególnie niebezpieczne w czasie wakacji, kiedy około zawijania papieru, dekoracje i drzew wypoczynkowych.

Przed zapaleniem kominka upewnić się, że przewód kominowy jest otwarty i że nie ma papieru, opakowania na prezenty i ozdoby świąteczne w pobliżu kominka. Przechowywać materiały palne, takie jak papier, drewno i rozpalenia co najmniej 3 stóp od kominka. Upewnij się, że choinka jest z dala od pieca drewna lub ognisko. Nadmiar ciepła będzie przekształcić go w suchym pochodni.

• Umieść dzienniki z tyłu kominka na ruszcie nośnej i zorganizować andirons aby zapobiec stoczeniu się dzienniki. Zawsze należy mieć ekran o zapłonie poręczne, dzięki czemu można umieścić go w kominku, jak tylko ogień został uruchomiony.

• Nigdy nie należy używać płynów łatwopalnych, aby rozpocząć ogień. Używaj tylko przyprawione liściastego jak to będzie wydzielać najmniejszą ilość kreozotem.

• Poprzez budowanie małych pożarów będą one spalić więcej całkowicie i będzie produkować mniej dymu.

• Nigdy nie palą kartony, papier pakowy lub innych odpadów w kominek lub piec na drewno. Nigdy nie palą choinkę w kominku.

• Nigdy nie pozostawiać bez nadzoru pożar. Ugasić ogień przed snem lub wyjściem z domu.

• Pozwól prochy do całkowitego ostygnięcia przed ich upłynnienia. Umieść prochy w szczelnie pokryte metalowym pojemniku i trzymać pojemnik na popiół co najmniej 10 stóp z dala od domu. Popioły mają tendencję do dalszego palić, nawet po uważasz, że są na zewnątrz.

• Nigdy opróżnić popiół bezpośrednio do kosza; to otwarte zaproszenie do ognia, aby rozpocząć.

Utrzymanie kominka jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa pożarowego.
Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On