pozycjonowanie Warszawa

pozycjonowanie Warszawa Upewnić się, że strumień proszku celu podstawy płomienia, to wymiata się z boku na bok, obejmujący ogień. Jeśli pożar jest w pojemniku, albo pali rozlana ciecz, należy skierować strumień proszku w najbliższej stronie ogniska, a następnie użyć go do napędzania ogień z dala od siebie, dopóki nie zgaśnie.

Przepływającej cieczy, która jest w ogniu powinny być traktowane inaczej. Kierować strumienia u podstawy płomienia, a następnie przesuń go w górę. Jeśli trzeba użyć gaśnicy proszkowej ogień na ogień elektrycznej, i nie ma żadnych innych opcji, wyłącz prąd off w pierwszej kolejności. Gdy ogień wygląda jakby wyszedł, odczekaj chwilę, aby upewnić się, że powietrze jest czyste i zbadać miejsce spalania. Niektóre pożary mogą reignite, więc być gotowi ponownie rozładować gaśnicę.

pozycjonowanie Warszawa

gaśnice proszkowe powinny być umieszczone w widocznym i łatwo dostać się do stanowiska. mogą być one identyfikowane przez paśmie niebieskim lub etykiety na zewnątrz czerwonego gaśnicy. Starsze gaśnice proszkowe mogą być całkowicie niebieski. Jeśli masz jeden z nich, ważne jest, aby upewnić się, że wciąż jest w stanie roboczym. Upewnij się, że utrzymuje je raz w miesiącu, a nie je obsługiwane rocznie. Po kilku latach, mają sprawdzony, aby mieć pewność, że cylinder jest bezpieczny ciśnienia gaśnicy proszkowej pożarowego. Przy zakupie nowych gaśnic, poszukaj Kitemark zatwierdzenia, który mówi, że gaśnica została przetestowana. Wszystkie rozmiary gaśnic, od malutkich modeli 1 kg do dużych, kołowych, modele 100 kg, powinny być kitemarked.

Przechowywać gaśnice proszkowe całym domu lub pracy w dowolnym miejscu, gdzie pożar może rozpocząć. Ponieważ te gaśnice działa dobrze na ciecze i gazy, mogą być przechowywane przez pieców i pieców, w garażach lub w każdym innym miejscu, w którym wybuchł pożar nieelektrycznych jest zagrożenie.Należy uważać, aby podczas korzystania z nich i zawsze nauczyć się stosować gaśnicę przed nagłym wypadku. Pamiętaj, że nie jesteś zobowiązany do walki z ogniem. Jeśli nie wiesz, co zrobić, czy gaśnica wybiega przed ugaszeniu pożaru, być gotow i do wyjazdu. Nie wolno dopuścić, aby ogień między wami i wyjścia, a nie stać w miejscu, w którym dym lub opary mogą być niebezpieczne.

Artykuł dzięki:

Author: freespot.pl

Share This Post On